5 * hvězdičkové hotely v Bosně a Hercegovině

Řadit dle:
Hledáte skutečně luxusní ubytování v Bosně a Hercegovině? Podívejte se na naši nabídku 5 hvězdičkových hotelů v Bosně a Hercegovině. Nabídnou Vám to nejluxusnější ubytování a prvotřídní služby v Bosně a Hercegovině.
10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

1. Mostar Marriott Hotel StarStarStarStarStar

Lokalita: Mostar
Hodnocení hostů
0 %

Boasting a rooftop pool with sun loungers and a pool bar, Mostar Marriott Hotel is set in the historic Old Town, 400 metres from the Old Bridge Mostar. The hotel provides a spa and fitness centre with a sauna, Hammam and steam room.


2. Hotel President StarStarStarStarStar

Foto: Hotel President
Lokalita:
Hodnocení hostů
81 %

Hotel President is located in Morančani and has a fitness centre and a spa & wellness centre. With a garden, the property also features a terrace, as well as a shared lounge. Guests can grab a bite to eat in the on-site restaurant or relax in the bar.


3. Hotel Blanca Resort & Spa StarStarStarStarStar

Foto: Hotel Blanca Resort & Spa
Lokalita: Vlasic
Hodnocení hostů
82 %

Situated 26 km from Travnik at the foot of Mount Vlasic, Hotel Blanca Resort & Spa offers a spa and fitness area. The rooms feature free Wi-Fi and elegant modern furniture.


4. Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort StarStarStarStarStar

Foto: Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal Spa Resort
Lokalita: Sarajevo
Hodnocení hostů
84 %

Hotel Hills Sarajevo Congress & Thermal spa resort is a part of the Thermal Riviera Ilidža and boasts a large complex of indoor and outdoor swimming pools.


5. Hotel Mepas StarStarStarStarStar

Foto: Hotel Mepas
Lokalita: Mostar
Hodnocení hostů
93 %

Hotel Mepas se nachází v centru města Mostar, přímo u nákupního centra s různými zábavními a nákupními možnostmi. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, wellness centrum a neplacený venkovní bazén.


6. Radon Plaza StarStarStarStarStar

Foto: Radon Plaza
Lokalita: Sarajevo
Hodnocení hostů
87 %

Radon Plaza Hotel byl otevřen v září 2006 a je nejluxusnějším hotelem v Bosně a Hercegovině. Nabízí bar ve vstupní hale, bar Dragon, fitness i wellness centrum, kde si hosté mohou užít masáže, saunu, kosmetické a kadeřnické služby.


7. Hotel Europe StarStarStarStarStar

Foto: Hotel Europe
Lokalita: Sarajevo
Hodnocení hostů
83 %

Pětihvězdičkový Hotel Evropa v centru Sarajeva se může pochlubit historií delší než 130 let. Nabízí zdarma Wi-Fi a parkování, nepřetržitě otevřenou recepci a volný vstup do bazénu a posilovny.


8. Malak Regency Hotel StarStarStarStarStar

Foto: Malak Regency Hotel
Lokalita: Sarajevo
Hodnocení hostů
92 %

Malak Regency Hotel se nachází v Sarajevu a nabízí sluneční terasu s výhledem na hory. K dispozici je také restaurace zajišťující stravování a bar s výběrem nápojů.


9. Hotel Austria & Bosna StarStarStarStarStar

Lokalita: Sarajevo
Hodnocení hostů
88 %

Offering meeting and business facilities, Hotel Austria & Bosna is set in Sarajevo. Surrounded by greenery, the hotel dates back to 1892 and was completely renovated in 2017, opening in December.


10. Swissotel Sarajevo StarStarStarStarStar

Lokalita: Sarajevo
Hodnocení hostů
87 %

The 5-star Swissotel Sarajevo offers contemporary designed rooms, ideally located 1.8 km from Latin bridge and 2.1 km from Bascarsija Street. Guests can enjoy international and oriental cuisine in the hotel restaurants. Free WiFi is available throughout.


10 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 10 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: